Properties

Działka budowlana - super oferta

Kostrzyca, dolnośląskie, Polska

QR Code
Opis

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 120 m2, położoną w malowniczej miejscowości Kostrzyca, w Gminie Mysłakowice.
****
Działka wyróżnia się płaskim ukształtowaniem terenu oraz korzystnym nasłonecznieniem. Z jednej strony graniczy z drzewostanem świerkowym, co dodaje uroku i zapewnia naturalną barierę dźwiękową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pojedyncze domki jednorodzinne, co tworzy spójny charakter tej okolicy.
****
Dla działki wydane zostały warunki zabudowy, natomiast nie posiada ona Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Media takie jak prąd, gaz i kanalizacja znajdują się w drodze, co ułatwia podłączenie nowej nieruchomości. Natomiast dotarcie do wody wymaga wykonania studni.
***
Dojazd do działki odbywa się częściowo drogą utwardzoną, która jest drogą gminną, oraz częściowo drogą nieutwardzoną, gdzie nabywca posiada udział w drodze. Zapewnia to wygodny i dostępny dojazd do nieruchomości.
***
Działka ta stanowi doskonałą okazję do zrealizowania marzeń o własnym domu jednorodzinnym w urokliwej okolicy. Dogodny dojazd do Jeleniej Góry to kolejny atut tej lokalizacji.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Cena 189 000 zł do negocjacji

ADRIANA KUROWSKA
tel. 783 99 57 69
FB: Agent Nieruchomości – Adriana Kurowska
IG/TT: agentka_ada
www.nieruchomosci-panorama.com

Basic Details
Własny nr : Dzada5213
Nr oferty : 5213
Typ nieruchomości : Działki
Rodzaj ogłoszenia : Na sprzedaż
Pow. działki : 1,120 m²
Cena : 189.000 zł
Kształt : prostokąt
Rodzaj : budowlana
Ogrodzenie : brak
Media : prąd
Widok na : Góry
Address Map
Kraj : PL
Województwo : PL-DS
Miejscowo?? : Kostrzyca
Działki Na sprzedaż
  • Nr oferty : 5213
  • Pow. działki : 1,120 m²
189.000 zł
Contact Agent