Properties

Obiekt z potencjałem pod inwestycję

1,817 m² - Wojcieszów- dolnośląskie- Polska

QR Code
Opis

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje Państwu duży obiekt na sprzedaż zlokalizowany w Wojcieszowie. Nieruchomość obecnie pełni funkcję domu rekolekcyjnego, posiadamy projekt budowlany zmiany przeznaczenia sposobu użytkowania budynku na dom opieki społecznej. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 2 hektary. Budynek ogrzewany jest piecem na opał stały. Ciepła woda użytkowa przygotowana jest za pośrednictwem przepływowego wymiennika ciepła typu JAD. Budynek z zewnątrz pokryty jest kamieniem. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa. Posadowienie obiektu jest bardzo atrakcyjne, dookoła, znajdują się łąki, las i rzeka.
Nieruchomość składa się z budynku A, budynku B oraz łącznika i jej całkowita powierzchnia wynosi 1817 mkw.
Budynek A pełni funkcję noclegową. Prawie wszystkie okna zostały wymienione na nowe. Instalacje elektryczne są miedziane, wodno-kanalizacyjne PCV.
Na poziome 0 (432,48 mkw) znajduje się przestrzeń do wyremontowania oraz kotłownia z dwoma piecami. Jeden z nich służy do ogrzania całego obiektu, drugi jest używany latem do podgrzania wody. Według projektu sporządzonego dla danego obiektu można zaadaptować i wykonać tam 7 pokoi, każdy z łazienką, salę rehabilitacyjną, wc, pomieszczenie gospodarcze, kotłownie, magazyn oraz 5 garaży.
Poziom 1 (400,48 mkw) składa się z 10 pokoi z łazienkami (każdy o powierzchni ok.18 mkw) oraz wyjściem na balkon. Ponadto na poziomie 1 znajduje się również recepcja, stołówka, zaplecze kuchenne, gabinet, wc dla niepełnosprawnych oraz 71 metrowy taras. W pokojach na podłogach są panele, łazienki są świeżo wyremontowane. W pozostałych pomieszczeniach na podłogach położony jest kamień.
Poziom 2 (365,99 mkw) składa się z 11 pokoi z balkonami i łazienkami (każdy o powierzchni ok. 18 mkw), apartamentu 2 pokojowego z łazienką o powierzchni 31 mkw oraz 3 pokojowego mieszkania dla właściciela z garderobą, kuchnią oraz łazienką o łącznej powierzchni ok. 100 mkw.
Budynek B pełni funkcję rekreacyjną i wymaga częściowego remontu. Instalacje zostały częściowo wymienione na nowe, tak samo jak okna.
Poziom 0 (283,79 mkw) wymaga remontu. Składa się z łazienek, kaplicy, 4 pomieszczeń, 4 pomieszczeń gospodarczych, 2 magazynów i holu. Według przygotowanego projektu przestrzeń można zagospodarować na toalety, bibliotekę, kaplicę, zachrystię, magazyn czystej pościeli, magazyn brudnej pościeli, magazyn odzieży pensjonariuszy, magazyn, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie dla obsługi obiektu oraz 2 schowki.
Poziom 1 (281,92 mkw) również wymaga małego remontu składa się z dużej, przeszklonej stołówki, 5ciu pomieszczeń gospodarczych, kuchni, magazynu oraz łazienki.
Łączna powierzchnia łącznika na poziomie 0 i 1 wynosi 52 mkw. Powierzchnia ta ma na celu umożliwienie komunikacji poziomej pomiędzy oboma budynkami. Główne wejście do budynku znajduje się przez łącznik na poziomie 1.

Budynek idealnie nadaję się na dom weselny. Lewa część nieruchomości spełniałaby funkcję noclegową, natomiast prawa idealnie nadaje się na stworzenie sali bankietowej.

Cena do negocjacji.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację !

Basic Details
Własny nr : om2052
Nr oferty : 2052
Typ nieruchomości : Lokale i obiekty
Rodzaj ogłoszenia : Na sprzedaż
Pomieszczenia : 50
Łazienki : 26
Pow. całkowita : 0 m²
Pow. użytkowa : 1,817 m²
Pow. działki : 20,000 m²
Rok budowy : 0
Cena : 1.750.000 zł
WC : 5
Media : woda, prąd, kanalizacja
Features
Ogrzewanie : CO
Ogród
Balkon
Piwnica
Kuchnia
Kominek
Magazyn
Miejsce parkingowe
Umeblowane
Okna : częściowo wymienione
Garaż : w budynku
Instalacje : częściowo wymienione
Dojazd : asfaltowy
Appliances
Lodówka
Kuchenka Mikrofalowa
Kuchenka
Pralka
Piekarnik
Wanna
Internet
Kabina prysznicowa
Address Map
Kraj : PL
Województwo : PL-DS
Miejscowość : Wojcieszów
Lokale i obiekty Na sprzedaż
  • Nr oferty : 2052
  • Łazienki : 26
  • Pow. użytkowa : 1,817 m²
  • Visits : 831 in 357 days
1.750.000 zł
Contact Agent